У Рівному зберуть вчителів, які мають обмежені фізичні можливості

1 03 2 20141001170354 1 2. вчителів

1 03 2 20141001170354 1

У приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (3 поверх, відділ обслуговування користувачів документами з мистецтва) відбудеться зустріч вчителів, що мають обмежені фізичні можливості, присвячена Дню учителя.

Щороку в першу неділю жовтня всі вчителі відзначають своє професійне свято – День працівника освіти. Це день усіх вчителів, викладачів і фахівців сфери освіти – день, у який відзначають роль педагога в сучасному суспільстві. В той же час у нашому місті є значний відсоток вчителів, які отримали інвалідність і через це були змушені покинути роботи, або перекваліфікуватися на соціального працівника. Зустріч покликана підтримати таких вчителів, віддати їм належне за вклад у освіту та виховання підростаючого покоління.

Ідея організувати таку зустріч виникла у педагога Тетяни Войтович, яка втративши зір створила громадські організації Всеукраїнську профспілку працездатних інвалідів, та обласну благодійну організацію «Обличчям до істини».

Відвідати зустріч запрошуються інваліди I-II групи різних нозологій та усі бажаючі.

1 03 2 Інтерактивна-конференція-Соціальний-захист-інвалідів-у-бібліотеці1 2

На базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки діє інтернет-центр «Окуляр», де обслуговуються люди з вадами зору. Книгозбірня також регулярно організовує тематичні події для людей з фізичними обмеженнями та пенсіонерів. 1 жовтня у бібліотеці пройшла щоквартальна онлайн-конференція «Соціальний захист інвалідів».

TakeInfo.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*