Інваліди з Карітасу здійснили духовну прощу до чудотворного образу Матері Божої в Погоні

1 08 6 11 2. карітасу

1 08 6 11 1

До чудотворної ікони Матері Божої, яка знаходиться в монастирі отців Василіян у невеличкому селі Погоня Тисменицького району, приходять тисячі прочан, аби помолитися та попросити допомоги у вирішенні своїх життєвих проблем. Нещодавно мали змогу звернутися зі своїми труднощами до Матері Божої Погінської й молоді люди з фізичними та інтелектуальними обмеженнями, якими опікується Івано-Франківський Карітас.

Молоді інваліди здійснили духовну прощу в супроводі працівників Карітасу та батьків. Учасники прощі перед від’їздом отримали настанови від сестри Софії, яка розповіла, як паломники мають себе поводити в святому місці. Молоді також розповіли про те, що молитися перед образом Матері Божої треба з вірою – тоді навіть найскладніші проблеми дивним чином вирішуються.

На початку прощі отець Юстин (чин святого Василія Великого) розповів історію чудотворної ікони, про відпустове місце та про новозведений храм Пресвятої Богородиці. Пізніше діти та батьки спільно з духівником молилися молебень до Пресвятої Богородиці. Молодь та батьки приступили до святої сповіді, щоб очиститись від гріхів, та прийняли Святе Причастя.

На закінчення прощі всі присутні отримали вервички та хустинки, привезені з Меджугор’я. Молодь разом із супроводжуючими помолилась перед чудотворною іконою Богородиці Погінської за здоров’я всіх набувачів та працівників Карітасу, а також за донорів, які фінансують діяльність центру дозвілля соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку. По завершенні прощі всі отримали благословення та духовну наставу на щасливу дорогу та повернення додому.

Ця свята проща залишила в кожному серці незабутні враження, а через очищення гріхів вселила в душі Божий мир та спокій, хоч на певний час звільнила від щоденних тягарів та турбот, – кажуть учасники прощі. Захід відбувся в рамках проекту «Денний центр для людей із обмеженнями» (Карітас архиєпархії Відня та мерія міста Відня, Австрія).

«Галицький Кореспондент»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*