У Житомирі пройшов благодійний показ мод дітьми та молоддю з особливими потребами

1 22 3 pokaz mod 31 2. особливими потребами

1 22 3 pokaz mod 31 115 грудня в ресторані «Анна» у Житомирі відбувся благодійний показ мод дітьми та молоддю з особливими потребами.

Організаторами заходу виступила організація «Все робимо самі» спільно з Житомирським обласним благодійним фондом «Зігрій любов’ю дитину» та швейною фабрикою «Марічка».

Як розповів Житомир.info голова Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський, за свої виступи у ролі моделей діти та молодь з особливими потребами отримали грошову винагороду від спонсорів (представників бізнесу), а також безліч подарунків: взуття, косметику тощо – усього на 27 500 грн.

У показі брало участь 11 моделей (двоє не з’явилися за станом здоров’я). На подіум діти виходили у трьох образах.

«Усього було три виходи: у святковому вбранні, в якому діти ходять в гості, у буденному одязі та карнавальних костюмах. До речі, повсякденний одяг для дефіле дітям подарувала фабрика «Марічка», загальна вартість вбрання – більше 3 тис. грн. Одяг для виходу «Новорічний бал» надали напрокат у Палаці культури. Деякі спонсори давали дітям, дефіле яких їм найбільше сподобалося, навіть по 1 тис. грн. Тобто, це вперше такі дітки стали моделями та змогли за це заробити гроші», – розповів Купчинський.

Також в рамках заходу відбулася благодійна виставка-продаж дитячих робіт на новорічну тематику – виробів з бісеру, паперу, картин з пластиліну. Відвідувачі виставки обирали вироби, які найбільше припали їм до душі, та передали батькам авторів 1,5 тис. грн.

Грошові винагороди моделям вручала і директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь.

Окрім модного дефіле, відвідувачі могли насолодитися виступами оперної Діви України Олени Гребенюк та Заслуженої артистки України Марини Одольської.

Загалом захід пройшов з аншлагом, радіє Богдан Купчинський.

«Зал був повен, ми навіть не очікували. Ми й надалі плануємо працювати з дітьми та молоддю з особливими потребами. Так, ми вже подали заявку у Посольство Німеччини для участі у танцювальному телепроекті «Промінь світла», де дітки з особливими потребами будуть танцювати разом і на рівні зі здоровими дітьми», – поділився планами Купчинський.

Фото Андрія Дідковського

Житомир.info +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*