Василь Шевченко: Мінсоцполітики виступає за створення конкурентних умов у протезно-ортопедичній галузі

1 24 6 PM608image002 1 2. реабілітації

1 24 6 PM608image002 1

Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко переконаний, що створення конкурентоздатного середовища у протезно-ортопедичній галузі в рази підвищить якість послуг, які надають протезно-експериментальні підприємства з реабілітації. Про це він зазначив під час проведення наради з представниками протезно-ортопедичних підприємств.

Метою проведення заходу стало обговорення нагальних питань щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації з урахуванням змін до законодавства та викликів сьогодення.

«Уже сьогодні ми робимо рішучі кроки до демонополізації галузі та формування конкурентного середовища», – сказав Василь Шевченко.

За словами Першого заступника Міністра, Мінсоцполітики налаштоване на нову стратегію та реформування галузі, на яку очікує та розраховує суспільство. «Це застосування світових технологій, спрощення процедури входження на ринок з конкурентним середовищем, залучення традиційної медицини з навчанням фахівців, отримання благодійної та гуманітарної допомоги тощо», – зазначив він.

Василь Шевченко також зауважив, що на програму протезування цього року Урядом було виділено значно більше коштів, ніж у минулих роках. «Ми повинні з повною відповідальністю підійти до раціонального розподілу та ефективного використання цих коштів», – наголосив Перший заступник Міністра.

Під час наради також були підняті питання щодо необхідності перегляду граничних цін на технічні та інші засоби реабілітації з урахуванням зростання курсу валют, закупівлі сировини, матеріалів та комплектуючих до технічних та інших засобів реабілітації без застосування тендерних процедур.

1 24 6 PM29image004 2

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*