Шевченко: Ми не будемо заплющувати очі на нахабний обман інвалідів Майдану та бійців АТО, яким необхідне протезування

1 02 8 PM663image002 1 3. протезування

1 02 8 PM663image002 1

Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко провів особисту зустріч із активістом самооборони Майдану Ярославом Панасюком, якому під час кривавих подій на Майдані відірвало руку.

Василь Шевченко повідомив, що медико-соціальна експертна комісія (МСЕК), яку Ярослав Панасюк проходив за місцем проживання у Тернополі, кваліфікувала тяжке пошкодження як загальне захворювання, чим позбавила його отримання статусу постраждалого та можливості отримання компенсації, передбаченої чинним законодавством.

«Протез, який був виготовлений під час так званого реформування протезно-ортопедичної галузі у минулому році, став непридатним вже через кілька місяців його безуспішної експлуатації», – сказав він.

Міністерство соціальної політики разом із представниками громадськості ініціювало проведення експертизи протезу. «У разі виявлення порушень, нами будуть вжиті відповідні заходи щодо притягнення до відповідальності і керівників підприємства, яке виготовляло протез, і виконавців цієї роботи і тих, хто списував бюджетні кошти фактично на неліквід, який людина використовувати не може», – зазначив Шевченко.

Василь Шевченко закликає всіх, хто знає чи сам став заручником такої ситуації, звертатися до Мінсоцполітики. «Нам потрібно за короткий час підвищити рівень протезування в Україні до найвищих світових стандартів через створення конкуренції на ринку протезно-ортопедичної галузі та підвищення відповідальності виконавців», – наголосив він.

«Нове керівництво Мінсоцполітики не буде заплющувати очі на нахабний обман із протезуванням інвалідів Майдану, бійців АТО та тих громадян України, які з інших причин потребують допомоги держави у протезуванні», – підкреслив перший заступник міністра.

1 02 8 PM34image004 2

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*