Молодь з інвалідністю запросили на квест (ФОТО)

1 30 7 IMG 20921 1 2. інвалідністю

28 квітня 2015 року в рамках міського заходу ЦСССДМ для молоді з інвалідністю відбувся квест «Відомий – невідомий Київ». В цьому році естафету прийняв Дарницький район м. Київ з нагоди 80-річчя з дня свого заснування.

Захід організовано Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району та Центральною районною бібліотекою ім. В.Стуса, за сприянням Центру соціальних служб сімей, дітей та молоді Дарницького району, при підтримці Управлінням культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

Спонсорську підтримку надала Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» при сприянні почесного президента Дениса Дзензерського.

«Подібні заходи, безперечно, необхідні, адже вони сприяють розширенню світогляду та інтелектуальному розвиткові дітей та молоді. Сподіваюся, квест видався цікавим і пізнавальним», – зазначив Денис Дзензерський.

80 молодих людей з інвалідністю віком від 18 до 35 років з усіх районів м. Києва мали змогу поблукати вулицями Старої Дарниці, ознайомитися з історичними пам’ятками, покласти квіти, пригадати історію.

«Ми із великим задоволенням підходимо до участі у подібних заходах. Адже, крім спілкування, молоді кияни під час таких програм завжди відкривають щось нове для себе, знайомлячись із рідним містом», – розповідає Голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Квест-гра під назвою «Героїчна Дарниця» проходила на території Дарницького району, за трьома маршрутами, від центрального входу Дарницького вокзалу до Парку культури та відпочинку «Партизанська слава».

По закінченню гри в урочистій обстановці у Парку «Партизанська Слава» учасники отримали дипломи та призи за активну участь.

«Квест був надзвичайно пізнавальним! На кожному етапі гри ми отримали багато інформації, було весело і цікаво. Я у захваті!», – ділиться враженнями одна із учасниць Олена.

1 30 7 IMG 20921 1

1 30 7 IMG 2102 2

1 30 7 IMG 2123 3

1 30 7 IMG 2096 4

1 30 7 IMG 2137 5

Офіційний сайт Дениса Дзензерського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*