На Закарпатті фахівці розробляють програму для дітей-аутистів

1 28 2 70 2. аутизмом

Нещодавно голова Закарпатської ОДА Василь Губаль доручив робочій групі опрацювати проблемні питання соціалізації та медичної реабілітації дітей з аутизмом та до кінця травня підготувати проект обласної програми „Про психолого-педагогічний та медико-соціальний супровід дітей з аутизмом”. Керівником робочої групи призначено директора департаменту освіти та науки ОДА Михайла Мотильчака.

Ініціювали розробку програми спільно з керівником області громадські активісти, серед яких є батьки дітей з аутизмом. Мета програми – допомогти таким діткам почуватися повноцінними учасниками громади та отримувати всі соціальні можливості й послуги, які належать по праву. При створенні програми будуть враховані особливості дітей з аутизмом, що його зараз в Європі схильні вважати не хворобою, а особливістю розвитку.

Наразі в України немає дієвих комплексних програм, які допомагали б дітям-аутистам соціалізуватися та надавали б їм можливості для виховання та навчання у школах і садочках нарівні з іншими дітьми, а також можливості ефективної реабілітації.

За повідомленням прес-служби Закарпатської ОДА

Освітній портал «Педагогічна преса»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*