Мукачівські інваліди вимагають від влади вирішення проблем особливих людей

1 02 4 d5727a4-img-2300 2 2. інвалідів

29 травня в малому залі засідань Мукачівської ратуші відбулася зустріч голів ГО людей з особливими потребами та представників міської влади та структурних підрозділів.

Зустріч ініційована головами організацій інвалідів з метою вирішення проблемних питань людей з особливими потребами.

У ході зустрічі представники ГО інвалідів озвучили ряд першочергових проблем, які потребують негайного вирішення. Зокрема підняли питання нерозвиненості і непристосованості соціальної інфраструктури міста, низький рівень соціального обслуговування та забезпечення, відсутність спецтранспорту, технічних засобів і пристосувань, необхідних для обслуговування, пересування і праці інвалідів,інформаційного бар’єру які в сукупності призводять до фізичного обмеження та ізоляції цієї категорії людей.

“Проблеми безбар’єрного пересування в місті піднімаються нами вже багато років, однак на ділі зроблено дуже мало, фактично нічого. Без допомоги супроводжуючого інвалід на візку не може пересуватися по місту. Міська влада, чомусь проігнорувала визначений нами перелік будівель першої необхідності, де потрібно встановити пандуси, натомість, визначили 14 об’єктів на “стометровці” по вул. Пушкіна, ніби тільки там і збираються усі інваліди. Також, досі не придбано соціальний автобус, кошти на який виділено ще минулого року. Приміщення, яке виділили для нашої організації, без світла, води та ремонту. Більше того, цьогоріч, відділ культури відмовляє нам у проведенні виставки робіт інвалідів, до якої практично всі члени організацій готуються увесь рік. Саме тому ми ініціювали цей діалог і вимагаємо конкретних дій, а не обіцянок”, – розповіла голова ГО “Злагода” Віоріка Віллашек.

Заступник міського голови Ернест Нусер та голови структурних підрозділів визнали, що проблемі і справді існують та пообіцяли усіляко сприяти у вирішенні даних питань. Також, запевнили присутніх у готовності до взаємної співпраці. Вислухавши претензії, прохання та зауваження інвалідів прийшли до конкретних висновків та визначили терміни та першочергові процедури виконання озвучених вимог інвалідів. На основі протоколу засідання завдання у формі доручення міського голови буде направлено до структурних підрозділів.

1 02 4 ca993da-img-2296 1

1 02 4 d5727a4-img-2300 2

1 02 4 dfacb2a-img-2318 3

Голос Карпат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*