В середмісті Івано-Франківська діти-інваліди торгують патріотичною символікою, виготовленою власноруч (ФОТО)

1 08 1 3x491gGS 1I 1 2. діти

1 08 1 3x491gGS 1I 1

Курує процес благодійна організація «Світла надія», що вже два роки функціонує в Богородчанському районі.

«Ми вчимо дітей працювати, щоб вони розуміли, що гроші потрібно заробляти, а не просити», пояснює організаторка «Світлої надії», інформує кореспондент Фіртки.

В приміщенні громадської організації функціонує тренажерний зал для дітей-інвалідів, проводяться уроки малювання і майстер класи хенд-мейду. На майстер-класах діти виготовляють різну патріотичну символіку, брошки, коралі та іншу біжутерію ручної роботи, а виручені кошти йдуть на потреби дітей: на поїздки, на памперси, на харчування, а наразі гроші збирають на канцтовари.

На «балансі» організації перебуває 103 дітей і 12 дітей-сиріт, з них тридцятеро на інвалідних візочках. У вівторок та четвер приїжджають «найважчі» діти – зі слуховими апаратами, з ДЦП, а в середу відбувається найбільший наплив дітей.

Благодійній організації допомагають волонтери та Івано-Франківський «Карітас».

Інколи активісти «Світлої надії» звертаються за допомогою до народного депутата України Юрія Дерев’янка. Зі слів жінки депутат завжди відгукується на їх прохання, останнього разу купив диван для тренажерного залу.

Меценатами також виступають німецькі благодійники, вони закупили три необхідні тренажери, а решту вісім, що важко вкладається в голову, було придбано саме за виручені гроші від продажу виробів дитячого рукоділля.

«Ми вже забули, коли звертались до когось за допомогою, з усім справляємся самі. Правда, хотілось би, щоб батьки діток-інвалідів також чимось допомагали, бо вони вважають, що це наша робота, деякі часто бувають незадоволені, але ми не зважаєм. Для нас – головне діти і їх розвиток», – зазначила організаторка.

Також організація отримує і гуртові замовлення. Так «Буковель» замовляв на відкриття «Артеку» 200 прапорців і 200 журавликів.

На День перемоги виконали замовлення на виготовлення 5 000 голівок маків. Тоді їм допомогли справитись з таким об’ємом роботи і волонтери і батьки діток.

Організатори просять суспільство не залишатись осторонь, і пам’ятати, що окрім бійців АТО є ще й такі незахищені ніким діти з обмеженими можливостями.

1 08 1 uZTIU-eDvLk 2

1 08 1 ngrstdAyL Y 3

1 08 1 5rqwNQh8o7s 4

1 08 1 nyGrgT7KfpE 5

1 08 1 56Xhj1ty8Ls 6

1 08 1 0DphSMf47OM 7

Фirtka.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*