Кінопроект «Інший» – спроба звернути увагу суспільства на проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями

1 30 4 DSC 0052-2. інший, григорій гришкан, обмеженими фізичними можливостями

1 30 4 DSC 0052-1

Нова повнометражна стрічка «Інший» буде знята у жанрі психологічної драми та, у першу чергу, розповість суспільству про проблему однієї людини, яка народилася та живе з обмеженими фізичними можливостями. Головну роль у фільмі зіграє Григорій Гришкан – автор кінопроекту «Інший», переселенець з Донбасу. «Коли я уперше познайомився з Григорієм я дуже хвилювався аби цей проект не був сфокусований на одній проблемі вузької аудиторії. Головне, аби ця стрічка нагадувала українцям про існуючу у суспільстві дискримінацію. Фільм має спонукати шукати шляхи вирішення проблем, а не спрямовувати людей на жалість», – поділився враженнями від проекту режисер фільму «Інший» Вінсент Меттель. За його словами в Україні проблема толерантності до «інших» у рази нижче, аніж у європейських країнах. «Тож актуальність цього проекту – розвиток метальних стандартів у суспільстві, які покликані на толерантне ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями», – додав режисер.

«Я саме той інший. І я хочу довести суспільству, що навіть людина, яка функціональними можливостями відрізняється від інших може бути успішною. За сценарієм, головний герой – власник успішного бізнесу, автівки преміум класу, елітної нерухомості. Проте, у нього немає родини. Такі люди, як і усі, хочуть кохати та бути коханими», – розповів головний герой стрічки Григорій Гришкан. «Мені сподобалось, те, що Григорій актор непрофесіонал. Такої завзятості у справі я ще не бачив», – зазначив Вінсент Меттель.

У планах знімальної групи – випустити у прокат кінострічку «Інший» не лише на теренах національного кінопростору, а й подати заявку на участь у Канському кінофестивалі. «Наразі ми на етапі збору коштів для фільму. Необхідна сума – 50 тисяч доларів», – зазначив Григорій Гришкан. За його словами після прокату стрічки, знімальна група планує повернути усі зібрані з прокату гроші інвесторам стрічки.

«Я впевнений, що фільм буде успішним. Після його перегляду, багато людей з обмеженими фізичними можливостями матимуть шанс переглянути своє ставлення до життя, повірити у свої сили та захотіти змінити своє життя на краще», – поділився головний герой фільму.

А от дату прокату кінострічки автори поки зберігають у таємниці. Лише розповіли, що у складі знімальної буде український актор Олексій Горбунов. А як композитора планують запросити лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

Український кризовий медіа-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*