Держава має збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідністю – Президент

1 17 8 b95ec01e7f5483cf054ad931c745c205 1439580153 large 2. протезування, реабілітації, інвалідністю

1 17 8 b95ec01e7f5483cf054ad931c745c205 1439580153 large 1

Президент Петро Порошенко зустрівся з уповноваженим Президента з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем напередодні звіту України в Організації Об’єднаних Націй.

Глава держави відзначив активну діяльність Валерія Сушкевича. Президент підкреслив, що Україна переживає складні часи і держава має збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідністю. Особливо важлива допомога учасникам АТО, зокрема в питанні протезування та психологічної реабілітації. «Сьогодні це ті люди, які, в першу чергу, потребують уваги, допомоги та психологічної реабілітації, що допоможе адаптуватися і забезпечити нормальну інтеграцію. Держава завжди має бути повернута обличчям до них», – підкреслив Президент.

Валерій Сушкевич доповів Президенту про результати роботи. Так, вдалося знайти компроміс з Урядом та зберегти пільги на проїзд в транспорті для інвалідів, в питанні оподаткування пенсій, а також виплат, вирішено питання щодо фінансування громадських організацій інвалідів.

Уповноважений Президента повідомив про проблеми в питанні протезування, зокрема – загрозу зупинки надання допомоги через корупційні схеми, які існували. «Нам вдалося разом з Міністром соціальної політики та при підтримці Міністра охорони здоров’я знайти механізм, який убезпечить від зупинки протезування», – сказав Валерій Сушкевич. Щодо реабілітації воїнів АТО, то це питання обговорювалось Уповноваженим Президента з Представництвом НАТО в Україні і були досягнуті домовленості про допомогу.

Президент також звернув увагу на успіхи та досягнення українських паралімпійців. «Нам треба удосконалити механізм присудження стипендій Президента України», – сказав Глава держави.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Одна репліка к “Держава має збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідністю – Президент”

  1. Лариса :

    Коли в краіні відбуваються зміни, то змінюються і люди на посадах, і краще було на посаді уповноваженого бачити іншу людину..так було б краще для діла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*