У православний дитячий табір «Стежина добра» завітало “Джерело життя” та “Янголята”

1 03 1 ZLfhe5KGwEY 2. дітей

1 03 1 ZLfhe5KGwEY 1З 26 по 30 серпня 2015 року з благословення високопреосвященнішого митрополита Волинського і Луцького Ніфонта у православний дитячий табір «Стежина добра», що діє при Свято-Троїцькому Старосільському жіночому монастирі, завітали громадські організації “Джерело життя” – діти інваліди з дитинства, та “Янголята” – діти аутисти.

Відпочинок дітей проходить досить насичено: ранішні та вечірні молитви, ігри, розваги, майстер-класи, духовні бесіди, і найбільше, що радує дітей – великий басейн, де вони досхочу можуть поплавати та потішитись. Батьки мають можливість відвідувати особливі богослужіння, які звершуються тільки в монастирі – “Полуношниці”. Щодня о 00.00 ночі по бажанню до храму приходять не тільки батьки, але й і діти, де усі разом мають можливість своїм серцем доторкнутися до цієї особливої монастирської молитви.

В день Успіння Божої Матері до дітей завітали їхні духовні наставники, клірики храму Всіх Святих Землі Волинської – протоієрей Петро Базюк та ієрей Андрій Нікітіч які привезли дітям гостинці – солодкі, смачні кавуни. Також до дітей у цей день завітав хор священнослужителів Колківського благочиння, які порадували усіх присутніх духовними піснеспівами.

Надіємося, що цей відпочинок додасть духовних сил як дітям так і їхнім батькам, щоб з новими духовними силами вони впевнено несли й надалі свій важкий хрест хвороби, показуючи нам, здоровим людям, приклад терпіння, смирення і відданої любові до Бога.

Волинська єпархія Української Православної Церкви +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*