У Львові студенти-реабілітологи спробували себе у ролі незрячих (ВІДЕО)

1 16 1 52473 2. незрячих

15 жовтня у Львові, в рамках Міжнародного Дня білої тростини, студенти-реабілітологи університету фізичної культури просто неба провели експеримент, аби на власному тілі відчути світ незрячих, зрозуміти, якої допомоги вони потребують і водночас привернути увагу суспільства до проблем людей з вадами зору.

Як інформує репортер ZIK-Cтрім Соломія Коштура, соціальну акцію студенти влаштували біля входу до Парку культури ім.Б. Хмельницького. Звідси у ролі незрячих спробували пройти заздалегідь накресленим маршрутом, подолати який їм допомагали викладачі.

«Насправді дуже страшно, бо не знаєш чи впадеш, чи ні, що тебе чекає, темно. Пройшовши декілька кроків, здається, що пройшов дуже велику відстань. Дуже важко орієнтуватися», – розповіла студентка Андріана.

Усього в навчальному експерименті взяли участь 12 пар. Вони проходили три різних маршрути, тривалістю до 7 хвилин. Професійні реабілітологи-викладачі розповідали своїм учням, як правильно допомагати неповносправним. За словами спеціалістів, таку підтримку готові надавати і пересічні громадяни, але часто не знають як це зробити правильно. Тому метою акції є показати, що незрячі люди можуть так само відпочивати, розважатися в парку, як і повносправні люди.

Нагадаємо, що такі навчання у Львові відбулись не вперше. Їх проводили уже в центральній частині міста та в Залізничному районі.


«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*