Соціальний захист та громадянські права незрячих в Україні та в світі (ВІДЕО)

1 11 3 1447152438-4797 2. незрячих, інвалідів

1 11 3 1447152438-4797 1

Київ. 10 листопада об 11.00 відбувся круглий стіл, присвячений Міжнародному дню незрячих. (Зал 2)

Відео з прес-конференції:


Організатори:
Укрінформ, ГО «ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів».

Обговорювалися питання:

1.Незрячі в Україні: аналіз сучасного стану захищеності цієї категорії інвалідів.

2.Безбар’єрність для незрячих в Україні та в світі.

3.Громадянські права незрячих в Україні та в світі.

4.Соціальний захист незрячих в Україні.

Учасники: Володимир Петровський – голова ГО «ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»; Костянтин Богатиренко – директор єдиного в Україні професійного театру інвалідів «Добробут та Злагода»; Володимир Турський – заслужений юрист України.

Підсумкові матеріали:

У результаті подій в Україні за останні 2 роки збільшилась кількість незрячих людей – експерт

За останні роки внаслідок подій в Україні втратили зір 763 особи.

Таку статистику озвучив голова “Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів”” Володимир Петровський на прес-конференції в Укрінформі, присвяченій Міжнародному дню незрячих.

“В результаті подій під час Революції Гідності втратили зір 63 людини та 700 – в результаті військових дій на Донбасі”, – сказав Петровський.

Він наголосив, що незрячі люди в Україні соціально не захищені і не можуть вільно знаходитись в громадських місцях. Це несе загрозу їх життю, тому він закликає державні органи влади звернути увагу на європейські запровадження щодо соціалізації незрячих людей та перейняти досвід. Зокрема, встановлення спеціальних обмежувальних, попереджувальних ліній та доріжок в громадському транспорті, а також створення інформаційних блоків з функцією “озвучення” та маркування шрифтом Брайля всіх можливих інформаційних стендів, табличок.

Крім того, представники організації закликають Міністерство соціальної політики України звернути увагу на людей з обмеженням зору, які проживають на території Донецька і Луганська та не мають можливості жити без соціального забезпечення.

Укрінформ +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*