Послуги з ремонту інвалідних візків безкоштовно надаватиме центр «Турбота»

1 23 6 1259852835136180b 2. реабілітації, інвалідних візків

На засіданні Чернівецької міської ради розглядалась електронна петиція Шевчука А.Г. щодо придбання міською радою вантажопасажирського автомобіля та пожертвування його громадській організації людей з інвалідністю “Безбар’єрне місто”.

У зв’язку з можливістю надання аналогічних послуг мешканцям міста із зниженою або втраченою руховою активністю, які пересуваються за допомогою інвалідних візків та інших технічних засобів реабілітації, Чернівецьким комунальним територіальним центром соціального обслуговування «Турбота», голові правління громадської організації «Безбар’єрне місто” А.Шевчуку відмовлено в задоволенні його прохання.

Фінансовому управлінню міської ради при внесені змін до міського бюджету на 2016 рік доручено передбачити кошти для департаменту праці та соціального захисту населення міської ради для придбання вантажопасажирського автомобіля та його обслуговування з метою забезпечення надання послуг з ремонту інвалідних візків та інших технічних засобів реабілітації. До Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами соціального центру «Турбота» додані послуги з ремонту інвалідних візків та інших технічних засобів реабілітації. Ця послуга надаватимуться на безкоштовній основі.

Центр соціального обслуговування «Турбота» вивчить питання щодо укладання угоди про співпрацю з ГО “Безбар’єрне місто” з метою залучення цієї організації до надання мешканцям міста зі зниженою або втраченою руховою активністю відповідних послуг з ремонту інвалідних візків та використання її досвіду у цій сфері.

Чернівецька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*