Мінфін збільшує фінансування медичної допомоги дітям із вадами слуху

1 15 5 1.21-e1457521238664 2. вадами слуху

В рамках політики Уряду Міністерство фінансів збільшує фінансування бюджетної програми, що спрямована на покращання надання медичної допомоги дітям із вадами слуху. З цією метою у проекті держбюджету на 2017 рік за відповідною програмою Національної академії медичних наук значно збільшено видатки для забезпечення дітей слуховими апаратами.

В чому проблема?

Впродовж багатьох років в Україні існує проблема належного і оперативного лікування дітей-інвалідів із незворотними вадами слуху. Більшість із них на сьогодні не мають можливості отримати необхідне лікування через відсутність на це коштів. Досі держава не могла забезпечити в повній мірі проведення імплантаційного слухопротезування, яке потребують діти з вадами слуху. Так у держбюджеті на 2016 рік на такі цілі було передбачено видатки у сумі 4 млн. гривень. Однак наявне фінансування не може покрити потреби усіх таких пацієнтів.

Рішення

Для покращання надання медичної допомоги дітям із вадами слуху у проекті держбюджету на 2017 рік збільшено видатки на 75 млн. гривень для забезпечення проведення імплантаційного слухопротезування.

Що це дає?

Збільшення фінансування та ефективності витрат зможе забезпечити дітей із вадами слуху належною кількістю слухових апаратів та провести необхідне імплантаційне слухопротезування.

Що далі?

Міністерство фінансів завершує роботу над проектом держбюджету на 2017 рік, який цього року в рамках бюджетної реформи формується за новим підходом – першочерговими є не видатки та побажання, а доходи та реальні можливості. Бюджет-2017 має бути відповідальним та реалістичним, ефект від чого відчують громадяни і бізнес в Україні. Це означає також збільшення ефективності бюджетних коштів та кардинальну зміну філософії їх витрат, що сприятиме не лише збалансованості бюджету, але й проведенню реформ в інших сферах, таких як освіта, медицина та соціальна сфера.

Міністерство фінансів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*