АНОНС: В столиці стартує освітньо-терапевтична ініціатива Kids Autism Music

АНОНС: В столиці стартує освітньо-терапевтична ініціатива Kids Autism Music. kids autism music, київ, адаптація, аутизм, проект, person, floor, indoor, sitting, child, clothing, musical instrument, guitar, group, family. A group of young children sitting next to a book

Проект Kids Autism Games спільно з проектом Two Violins Band започатковують новий напрямок – Kids Autism Music. Це освітньо-терапевтична ініціатива, яка за допомогою музики та музичних інструментів буде допомагати налагоджувати комунікацію з особливими дітьми.

Запрошуємо вас на перше прослуховування, що відбудеться в суботу, 18 серпня, о 10:30, в приміщенні Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого.

Сім’ї, які пройдуть відбір, зможуть займатися музикою один раз на тиждень. Окрім індивідуальних уроків, учасники будуть навчатися в міні-групах, що є дуже важливим для розвитку комунікативних навичок у дітей з розладами аутичного спектру.

Мета проекту – не тільки адаптувати дітей з аутизмом до світу, а й зробити так, щоб серця людей без порушень стали більш відкритими до особливих дітей.

З вами спілкуватимуться:

– Інна Сергієнко, мама дитини з аутизмом, засновник Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», Консул «Аутизм Європа»;

– Андрій Малахов, педагог скрипки;

– Галина Чибуровська, піаністка, менеджерка проекту «Two Violins Band»;

– Наталя Мартіашвілі, директор БФ «Sport for Peace»;

– батьки особливих діток.

Місце проведення: Національна бібліотека ім. Ярослава Мудрого, вул. Грушевського, 1.

Акредитація обов’язкова. Звертатися до Тетяни Савіцької, (067) 246 40 99 або

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*