АНОНС: Відкриття Третьої виставки космічних картин маленького «українського Пікассо» Максима Бровченка у Запоріжжі

АНОНС: Відкриття Третьої виставки космічних картин маленького «українського Пікассо» Максима Бровченка у Запоріжжі. дитина з майбутнім, запоріжжя, максим бровченко, аутизм, виставка

АНОНС: Відкриття Третьої виставки космічних картин маленького «українського Пікассо» Максима Бровченка у Запоріжжі. дитина з майбутнім, запоріжжя, максим бровченко, аутизм, виставка

28 липня у Запоріжжі, до Дня державності України, відкриється виставка космічних картин маленького “українського Пікассо” з Бердянська Максима Бровченка. Після Києва, це вже третя виставка робіт талановитого хлопчика з аутизмом, професійні здібності якого вже визнано відомими українськими митцями. Вхід вільний.

Експозиція відкриє двері для всіх відвідувачів 28 липня у художній галереї Запорізької обласної бібліотеки для дітей “Юний читач” і буде працювати щодня з 10:00 до 16:00, крім суботи та неділі, до кінця серпня за адресою: м.Запоріжжя, вул. Валерія Лобановського, 14.

Знайомство з 10-річним автором відбудеться дещо пізніше, про дату та час події ми повідомимо окремо. Роботи Максима про далекий космос і Всесвіт, сповнені миром, любов’ю і добром – саме тим, чого сьогодні найбільше потребують усі українські діти і за що бореться увесь український народ.

ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”, яка вже не перший рік підтримує талант Максима, висловлює щиру подяку КЗ “Запорізька обласна бібліотека для дітей “Юний читач” Запорізької обласної ради за ініціативу провести виставку у цей буремний період для нашої держави.

Перша виставка Максима Бровченка, де було представлено понад 50 робіт, відбулась у жовтні 2021 року у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Більше інформації тут, а щоб подивитись на цікавинки другої виставки, переходьте за посиланням.

Максим Бровченко – незвичайний 10-річний хлопчик з аутизмом з тимчасово окупованого Бердянська, який не просто малює картини про космос, а й має унікальний світогляд та філософію. Юний художник веде групу у Фейсбуці “Космо-Макс”, присвячену різним цікавинкам зі сфери астрофізики. Максим пише фантастичну книгу для дітей та дорослих про світ жителів Планети А, в якій розповідає, як це просто – бути добрим, людяним та співчутливим, бо найголовніше у всесвіті – це любов. А ще маленький творець допомагає іншим зрозуміти, хто такі аутисти та які їхні особливості, бо вважає РАС – якістю особистості, а не розладом. Більше про Максима Бровченка читайте за посиланням і обов’язково долучайтеся до його світу на виставці у Запоріжжі!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*