Ансамбль словацької асоціації інвалідів з міста Михайловці яскраво виступив на фестивалі «Лемківська ватра» (ФОТО)

Ансамбль словацької асоціації інвалідів з міста Михайловці яскраво виступив на фестивалі «Лемківська ватра» (ФОТО). перечинщина, ансамбль, виступ, етнофестиваль лемківська ватра, інвалід, outdoor, person, concert

Ансамбль словацької асоціації інвалідів з міста Михайловці яскраво виступив на фестивалі «Лемківська ватра». перечинщина, ансамбль, виступ, етнофестиваль лемківська ватра, інвалід

16 липня 2017 року в селі Ворочево на Перечинщині відбувся VII пересувний етнофестиваль «Лемківська ватра» за участю творчих колективів з усього Закарпаття.

Вперше, на запрошення голови Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександра Лизанеця, приїхав народний ансамбль у складі 11 представників Михайловецької районної ради Словацької асоціації інвалідів.

Виступ словацького ансамблю справив гарне враження та зірвав овації слухачів. Словацькі гості були дуже задоволені гостинністю закарпатців, майстерністю інших колективів та вражені красою Перечинщини.

Під час заходу словаки мали змогу взяти участь у майстер-класах традиційних ремесел, долучитися до ігор та забав, познайомитися зі звичаями та обрядами, побутом та кулінарією закарпатських лемків.

Зі слів голови Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату такі подорожі є дуже важливими для осіб з ураженням опорно-рухового апарату, які здебільшого мають набагато менше можливостей подорожувати по світу, ніж здорові люди.

Голос Карпат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*