Батьки України: раннє втручання в дитинстві – запобігання інвалідизації в майбутньому

Батьки України: раннє втручання в дитинстві – запобігання інвалідизації в майбутньому. одеса, раннє втручання, соціальна модель, інвалідизація, інвалідність, cartoon, poster, illustration, design, graphic, abstract, clipart. A drawing of a face

Батьки України: раннє втручання в дитинстві – запобігання інвалідизації в майбутньому. одеса, раннє втручання, соціальна модель, інвалідизація, інвалідність1 березня 2017 року у місті Одеса відбудеться ініціативна зустріч Одеської регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід організовано в рамках проекту ЄС «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні». Проект запроваджують Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків) як частину програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами громадськості.

Запрошуємо журналістів взяти участь:

Що? Ініціативна зустріч Одеської регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»

Коли? 1 березня 2017 р., 10:00

Де? Impact HUB, вул. Грецька, 1-а, Одеса

Учасники:

  • Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,
  • Олена Коваленко – спеціаліст напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми,
  • Наталія Сергієнко – спеціаліст напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми, мати дитини з особливими потребами,
  • Оксана Кривоногова – кандидат психологічних наук, керівник центру раннього втручання.

До участі запрошені співробітники представництва Європейського Союзу в Україні. Також запланована участь в заході представників керівництва Одеської облдержадміністрації та департаменту охорони здоров’я та соціальної політики Одеської міськради.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: Вікторія Пірогова т. 0984085450

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук e-mail:

Довідкова інформація:

Захід пройде у рамках Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». Цю платформу створено як основу для участі недержавних організацій у формуванні державної політики раннього втручання в Україні.

Портал “Громадський простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*