Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістове наповнення Національної стратегії безбар’єрності України

Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістове наповнення Національної стратегії безбар’єрності України. доступність, освіта, працевлаштування, форум, інвалідність

Київ. 3 грудня о 9:00 у Пресцентрі ІА «Укрінформ» відбудеться форум, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю на тему: «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістове наповнення Національної стратегії безбар’єрності України» (Зала 1).

Організатор: Громадська рада при Київській міській державній адміністрації; ГО «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю».

До участі запрошені: представники профільних структурних одиниць КМДА, комісій Київради та об’єднань громадян.

Питання до обговорення.

Соціальна політика у контексті доступності (доступність на вулиці, доступність об’єктів та інфраструктури).

Реабілітаційна доступність до послуг медичної галузі.

Інформаційне забезпечення: освіта та працевлаштування.

Рівність та правовий захист.

Додаткова інформація за тел.: +38(097) 469-60-11 (Євгеній Слесаренко, секретар Громадської ради при Київській міській державній адміністрації).

Акредитація представників ЗМІ:

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044) 299-03-32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*