Чи покарали вчительку 11-го колегіуму за образу танцювальної пари? (ФОТО)

Чернігівський колегіум №11 (Школа). чернігів, вчителька, образа, петиция, танцювальна пара

Чернігівський колегіум №11 (Школа). чернігів, вчителька, образа, петиция, танцювальна пара

Чернігівці хочуть, аби вчительку Вікторію Ліхуту, яка образила танцювальну пару в 11-му колегіумі, звільнили.

Принаймні, таку петицію зареєстрували та її вже підписало 138 людей.

Депутатка Деснянської у місті Чернігові ради Вікторія Пискун написала депутатське звернення начальнику управління освіти міської ради Василю Білогурі. В зверненні вона цікавиться, які адміністративні рішення прийняли стосовно даного інциденту.

Проте, у відповіді на депутатське звернення, заступник начальника управління освіти Олена Горна повідомила, що вони не мають впливу на кадрові рішення в закладах освіти. Звільняти чи приймати на роботу – таке рішення може ухвалювати лише адміністрації навчальних закладів.

Нагадаємо, що класна керівничка 11 класу Вікторія Ліхута відмовила танцюристу на візочку та його партнерці (випускниці цього класу) виконати танцювальний номер. Педагогиня назвала танцювальний номер на візочку не святковим, не феєричним та відмовила йому у виступі на шкільному балу. Діти прийняли запрошення іншої школи та виконали свій танок на випускному 15-го ліцею, який проходив у драмтеатрі.

16-річна Єва Шестак і 15-річний Даниїл Гірчук професійно займаються спортивними танцями. чернігів, вчителька, образа, петиция, танцювальна пара

Після інциденту громадськість поділилася навпіл: ті, хто засуджує вчинок вчительки та ті, хто її підтримує.

Пискун Вікторія Михайлівна, Чернігівська область, Деснянська районна у м. Чернігові рада, депутат місцевої ради, депутатське звернення. чернігів, вчителька, образа, петиция, танцювальна пара

Однак, чернігівців цікавить доля Вікторії Ліхути, чи покарали за непедагогічний вчинок класну керівничку ми намагалися з’ясувати в 11-му колегіумі. Втім, виконувачка обов’язків секретаря колегіуму повідомила, що нині всі вчителі у відпустці. На відпочинок пішла й Вікторія Ліхута. Немає на робочому місці й директора. Світлана Рубан вийде із відпустки лише 27 серпня.

Високий Вал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*