Цифрова інклюзія: роль технологій у соціальній інтеграції людей з розладами спектру аутизму і порушеннями мовлення

Цифрова інклюзія: роль технологій у соціальній інтеграції людей з розладами спектру аутизму і порушеннями мовлення. аутизм, порушення мовлення, пресконференція, інклюзія, інтеграція

Київ. 26 листопада об 11:00 у Прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему: «Цифрова інклюзія: роль технологій у соціальній інтеграції людей з розладами спектру аутизму і порушеннями мовлення» (Зала 1).

Співорганізатори: ХУАВЕЙ УКРАЇНА; Соціальне підприємство «ДивоГра».

Інформаційні партнери: Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Київський метрополітен, Укрінформ.

Учасники: Сергій Ніжинський – заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції у 2019 – 2020 роках, радник віцепрем’єрки з питань міжурядової комісії Україна-Китай; Аліна Севастюк – менеджер зі зв’язків із громадськістю ХУАВЕЙ УКРАЇНА, модератор; Ганна Усатенко – керівниця соціального підприємства «ДивоГра»; Наталія Василенко – директор Мостищенської спеціальної школи-інтернату (Макарівський район Київської області); Наталія Макогон – заступниця начальника Київського метрополітену; Наталя Мартіашвілі – організаторка проєкту Kids Autism Games благодійної організації «Спорт заради миру»; Оксана Кривоногова – «Українська асоціація альтернативної і додаткової комунікації»; Остап Ковальчук – проректор з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

До участі запрошені: представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; представники Міністерства освіти та науки України, Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Теми до обговорення:

1. Інклюзія та рівні можливості для всіх. Роль технологій у розвитку альтернативної і додатковoї комунікації у світі та Україні.

2. Застосування сучасних технологій для соціальної інтеграції людей з розладами спектру аутизму і порушеннями мовлення. Приклади з практики проєкту соціального підприємства «ДивоГра» спільно з Мостищенською школою-інтернатом за ініціативи та підтримки ХУАВЕЙ УКРАЇНА.

3. Формування інклюзивного міського простору та комплексний розвиток дітей із розладами спектру аутизму.

4. Роль цифрових технологій у проєктах соціального партнерства бізнесу, експертної спільноти, державних інституцій, громадських організацій для підтримки ментального здоров’я протягом життя.

Коротко.

Мета пресконференції:

– підвищити у суспільстві обізнаність про альтернативну і додаткову комунікацію;

– провести загальнонаціональне обговорення про нові можливості цифрової інклюзії, пошук рішень для людей із аутистичними розладами з використанням інформаційно-комунікаційних технологій;

– налагодити соціальне партнерство усіх зацікавлених сторін для розвитку екосистеми альтернативної і додаткової комунікації за участі соціально відповідального бізнесу, представників медіа, державних установ, громадських організацій, експертної спільноти у сфері освіти, здоров’я, цифрових технологій, мистецтва, культури, спорту і широкої громадськості.

Повна інформація про пресконференцію за посиланням: https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20201112

Довідково. Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в чотирьох основних областях (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої і хмарні сервіси), ми прагнемо відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов’язаним, для кожної людини, оселі та організації.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності ХУАВЕЙ УКРАЇНА охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток.

Контактні особи: Аліна Севастюк, менеджер зі зв’язків із громадськістю ХУАВЕЙ УКРАЇНА, , +380 95 462-82-82; Олександра Терещук, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю ХУАВЕЙ УКРАЇНА, , +380 96 340-66-22.

Якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію або контакти експертів для коментарів за темами пресконференції, а саме мобільна інклюзія на транспорті, приклади з практики цифрової інклюзії, поєднання мистецтва та технологій, будь ласка, зверніться до Олександри Терещук, спеціаліста зі зв’язків з громадськістю ХУАВЕЙ УКРАЇНА (, +380 96 340-66-22).

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу 26 листопада об 11:00: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*