Цієї суботи глядачі UA: ЛЬВІВ побачать «Школу доступності»

Цієї суботи глядачі UA: ЛЬВІВ побачать «Школу доступності». доступно.ua, школа доступності, проєкт, суспільство, інвалідність

Цієї суботи глядачі UA: ЛЬВІВ побачать «Школу доступності». доступно.ua, школа доступності, проєкт, суспільство, інвалідність

Проєкт транслюватиметься в ефірі всіх регіональних Суспільних мовників щосуботи о 9:35.

«Школа доступності» легко й з гумором розповідатиме про складні теми — ситуації, у які потрапляють люди з інвалідністю, способи допомоги й секрети вдалої комунікації. У першому сезоні в ефір вийде вісім серій програми від команди Доступно.UA.

Автори проєкту — Дмитро Щебетюк, Наталя Павленко та Денис Заєць — прагнуть змінити ставлення до людей з інвалідністю й об’єднати суспільство.

«Такі проєкти варто робити, щоб покращити сприйняття суспільством інклюзії та тем інвалідності. Наше завдання — охопити більше людей, щоб кожен член суспільства зрозумів важливість рівності й комунікації. Бо всі маємо знання, талант, уміння — у всіх має бути можливість їх застосувати. Треба працювати над тим, щоб питання інвалідності та інклюзії перейшли до рівня нормального, а не були чимось особливим, — каже ведучий і один з авторів проєкту Дмитро Щебетюк. — Ми щасливі, що виходимо в ефір на суспільному телебаченні, це спонукає перейти на якісно новий рівень роботи».

UA: Львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*