Діти з інвалідністю стали ведучими циклу пізнавальних телепрограм (ФОТО)

Діти з інвалідністю стали ведучими циклу пізнавальних телепрограм (ФОТО). кремінна, проєкт ми в ефірі, суспільство, інвалідність, інтеграція

Діти з інвалідністю стали ведучими циклу пізнавальних телепрограм. кремінна, проєкт ми в ефірі, суспільство, інвалідність, інтеграція

За дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая його заступник Катерина Безгинська разом з урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою відвідали Кремінську обласну спеціальну школу.

Цього дня до навчального закладу завітала знімальна група всеукраїнського культурно-мистецького проєкту «Ми в ефірі».

Катерина Безгинська зазначила, що головними напрямами інклюзивної політики в області є забезпечення умов для формування спеціальних груп та класів навчання: «У 2015 році в дитячих дошкільних навчальних закладах було сформовано дві групи, у закладах середньої освіти – 47 класів. На сьогоднішній день ми маємо 47 груп у дитсадках та 198 класів у школах. Для обласної влади головне – пристосувати умови життя дітей відповідно до їх потреб та докладати зусиль до їх інтеграції у суспільство.

Організаторкою зйомок стала голова ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка ТВ» Діна Ібрагімова. Вона розповіла, що ідея створення проєкту з’явилася як амбітний виклик – підготувати дітей з інвалідністю до ведення телепередач. За її словами, головне завдання проєкту – інтегрувати дітлахів у суспільство, показати як робиться телеконтент, працювати у кадрі, залучення до створення сурдоперекладу. Перший випуск буде опубліковано зовсім скоро – на початку серпня.

Наприкінці зйомок усім маленьким телеакторам були подаровані солодкі подарунки.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*