Для харків’ян з порушеннями слуху провели екскурсію центром міста (ВІДЕО)

Для харків’ян з порушеннями слуху провели екскурсію центром міста (ВІДЕО). харків, вади слуху, глухий, екскурсія, сурдоперекладач

Для харків’ян з порушеннями слуху провели екскурсію центром міста. харків, вади слуху, глухий, екскурсія, сурдоперекладачСуспільне Харків

Пів сотні харків’ян з порушеннями слуху з трьома сурдоперекладачками стали учасниками екскурсії центром міста. Захід організували до початку Міжнародного тижня людей з вадами слуху, який триватиме до 28 вересня, повідомляє Суспільне.

“Розпочався Міжнародний тиждень глухих. Його гасло — “Жестова мова для всіх”. Наша організація “Креавіта” звернулася до міської ради з проханням організувати екскурсію для нечуючих, гарантуючи присутність перекладачів”, — розповіла представниця організації “Креавіта” Уляна Франковська.

Про історію міста харків’янам розповів екскурсовод Максим Розенфельд. Різниці між екскурсіями, які він проводить зазвичай, Розенфельд не помітив.

“Я маю робити якісь, мабуть, паузи і зворотня реакція йде не до мене, а до перекладача, але, наприклад, якщо я працюю з перекладачами з німецької, з французької мови, це відбувається так само, тобто ніякої різниці взагалі немає”, — сказав він.

“Такі екскурсії — дуже важливі для виховання молоді, літніх людей, тому що літні харків’яни не всі знають історію Харкова. Потрібно більше. Харків — дуже великий. Історія велика, багато напрямів цієї історії”, — каже учасник екскурсії Володимир Ковтун, який викладає історію дітям з вадами слуху у вечірній школі.

Учасники екскурсії пройшли вулицями Університетською та Квітки-Основ’яненка. Екскурсія тривала близько двох годин.

Авторка: Дар’я Рудаченко

Юлія Давидова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*