Для людей із вадами зору створять 3D-модель Луцького замку з бронзи

Для людей із вадами зору створять 3D-модель Луцького замку з бронзи. 3d-модель, луцький замок, вади зору, пропозиція, інвалід, building, sky, outdoor, tower, cloud, church, brick, old, castle, stone. A large brick building with a clock tower

Для людей із вадами зору створять 3D-модель Луцького замку з бронзи. 3d-модель, луцький замок, вади зору, пропозиція, інвалід

Макет Луцького замку із бронзи створять для людей із порушеннями зору, аби вони змогли відчути на дотик головну пам’ятку міста.

Про це йшлося під час засідання 37-ї сесії Луцької міської ради 31 січня.

Із такою пропозицією виступив депутат, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. Вартість 3D-моделі складе 170 тисяч гривень.

«Це для людей із порушеннями зору, зокрема для туристів, які приїздять до Луцька. Я думаю, що на День міста ми вже зможемо представити цей макет у замку Любарта», – сказав обранець громади і запропонував передбачити відповідну суму в бюджеті міста.

Директорка департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова також повідомила, що до бюджету міста на 2018 рік заплановано внести ще кілька змін у зв’язку з необхідністю перерозподілу коштів.

Передбачено, зокрема, 500 тисяч гривень спрямувати департаменту ЖКГ на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту об’єктів благоустрою, 80 тисяч гривень – на придбання предметів довгострокового користування для КП «Луцьксвітло», 3,5 мільйона – на фінансову підтримку КП «Луцькводоканал» для погашення кредитних зобов’язань по договору НЕФКО, 580 тисяч – на придбання легкового автомобіля департаменту муніципальної варти.

Своєю чергою, здійснено перерозподіл видатків департаменту соціальної політики і зменшено видатки організації інвалідів на 3 тисячі гривень, які перекинули Луцькій міській організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій.

Волинські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*