Для жінок на інвалідних візочках провели лекцію на тему жіночого здоров’я (ВІДЕО)

Для жінок на інвалідних візочках провели лекцію на тему жіночого здоров’я (ВІДЕО). черкащина, жіноче здоров’я, лекція, проект, рак

Для жінок на інвалідних візочках провели лекцію на тему жіночого здоров’я. черкащина, жіноче здоров’я, лекція, проект, рак

«Збережемо життя жінок для їхніх родин». Проект під такою назвою триває на Черкащині. Ініціатива стартувала ще до війни. Нещодавно відбулася чергова лекція на тему жіночого здоров’я. Повідомляє власкор ВІККА.

Захід провели у дворі будинку, в якому проживають люди з інвалідністю. Присутні дізналися про небезпеку раку шийки матки та способи його профілактики. Отримали також детальну інформацію про те, як провести самообстеження на онкогенні типи вірусу папіломи людини.

Проект допомагає жінкам із трьох цільових груп ризику: ВІЛ-інфіковані, жінки, евакуйовані з місць бойових дій та маломобільні жінки, у тому числі на інвалідних візочках.

ОЛЬГА ПАЛІЙЧУК, ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК, МЕДИЧНИЙ КООРДИНАТОР СПІЛКИ РОТАРІ-КЛУБІВ УКРАЇНИ (РОТАРІ КЛУБ ЧЕРКАСИ):

«Жінкам в інвалідних візочках, а також жінкам маломобільним, їм більш зручно, коли лекцію проводять у їхньому приміщенні, в тому місці де вони проживають. Я розказала жінкам і мамам у тому числі про проблеми раку шийки матки, про сучасні методи профілактики цього захворювання».

НАТАЛІЯ ДАВИДЕНКО, ВІДВІДУВАЧКА ЛЕКЦІЇ:

«Навіть у платних кабінетах не скрізь є створені умови. Тому дуже класно, що зробили таку зустріч, нам розповіли і статистику по захворюваннях, і тести будемо робити. І лекція, і обстеження – це дуже корисно».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*