До відома керівників соціальних закладів, які надають послуги особам з інвалідністю та представників громадянського суспільства

До відома керівників соціальних закладів, які надають послуги особам з інвалідністю та представників громадянського суспільства. паросток, керівник, проект, соціальний заклад, інвалідність, hand, finger

Вінницькою міською організацією соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізовується всеукраїнський проект «Ключ до змін-технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю», що виконується в рамках проекту Фонду Східна Європа «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому», і фінансується Європейським Союзом.

Проєкт передбачає проведення онлайн курсу «Громадські технології для людей з інвалідністю» на освітній онлайн-платформі «Zrozumilo!» для усіх зацікавлених у саморозвитку та здобутті якісних знань.

Зазначений курс складається з 12 лекцій, на яких слухачів ознайомлюють з історією виникнення civic tech (технологічних рішень, що спрощують комунікацію між державою, бізнесом і громадськістю) інструментами електронної демократії, які доступні в Україні, та іншими рішеннями, які сприяють дистанційному вирішенню проблем та висловленню громадянської позиції. Лекції супроводжені перекладом жестовою мовою. Проходження курсу є безкоштовним та передбачає тестування і отримання сертифікату. Розміщено курс за посиланням:

https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-020+nov2021/about

Червоноградська територіальна громада Львівської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*