До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства “Інтерфакс-Україна” на тему “Прикриваючись карантином: особам з інвалідністю скасували виплати на ліки і догляди, а працюючих позбавили реабілітації. Які виплати нардепи зупинили на час карантину”

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства “Інтерфакс-Україна” на тему “Прикриваючись карантином: особам з інвалідністю скасували виплати на ліки і догляди, а працюючих позбавили реабілітації. Які виплати нардепи зупинили на час карантину”. карантин, ліки, прес-конференція, реабілітація, інвалідність

У четвер, 20 серпня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” розпочнеться прес-конференція на тему “Прикриваючись карантином: особам з інвалідністю скасували виплати на ліки і догляди, а працюючих позбавили реабілітації. Які виплати нардепи зупинили на час карантину”.

Учасники: директор Національного наукового центру Інституту кардіології імені М. Д. Стражеска, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, віце-президент НАМН України Володимир Коваленко; кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології НМУ ім. О. О. Богомольця, експерт з неврології Департаменту охорони здоров’я КМДА, заслужений лікар України, президент Асоціації неврологів міста Києва Марія Прокопів; медичний директор клінічного санаторію “Жовтень”, кандидат медичних наук Оксана Стременюк; головний експерт департаменту охорони здоров’я м. Києва та Київської області з питань професійної патології, доктор медичних наук, професор Наталія Гречківська; начальник управління медичних і соціальних послуг виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Пухка; представник громадської організації інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників, загиблих на виробництві, Олександр Бобков; лікар-гематолог, президент Всесвітньої асоціації медичного туризму Віолета Янішевська (вул. Рейтарська, 8/5а).

Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства “Інтерфакс-Україна”.

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за тел. (067) 218-46-44.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*