Допомога під знаком рівності

Допомога під знаком рівності. з нами добрі серця, мариуполь, допомога, підтримка, інвалідність

Громадська організація «З нами добрі серця» приймала подарунки та вітання до 20-річчя від дня створення

За 20 років дорогу до приміщення громадської організації «З нами добрі серця» дізналися дуже багато маріупольців. Спочатку – родини, які зіткнулися з проблемою дитячої інвалідності, а згодом і ті, кому потрібна була рука підтримки у різних життєвих ситуаціях. Тут кожному намагаються допомогти.

Упродовж усіх цих років волонтерів підтримували металурги. Серед перших представники меткомбінатів привітали організацію з круглою датою та вручили цінні подарунки.

Не кажуть, а діють

Зібравшись, волонтери, друзі та помічники «добрих сердець», підбивали підсумки своєї роботи, планували нові проєкти, обговорювали, що і як можна робити ще краще. У день народження організації директор департаменту взаємодії з громадськими організаціями Групи Метінвест Михайло Цуркан тепло вітав ювілярів та зазначив, що тут працюють люди, які справді вкладають душу та серце у благодійні проєкти.

«Ви робите велику справу. Скільки дітей та сімей, скільки переселенців відчули вашу підтримку та турботу – не перерахувати! Про ваші реальні справи можна довго розповідати, вони не просто декларуються, а втілюються у життя», – зазначив Михайло Цуркан.

За останні роки спільно з цією організацією було проведено велику роботу щодо об’єднання всіх родин, де ростуть діти з інвалідністю, з числа співробітників підприємств Групи Метінвест. Складність полягала в тому, що часом сім’ї не йдуть на контакт, ховаючи своє горе від оточення. Водночас вони готові спілкуватися з тими, хто опинився в схожій ситуації, і саме волонтери виступають сполучною ланкою, пропонуючи допомогу.

Про справжню швейну майстерню в організації мріяли давно – і з радістю готові освоювати подароване Групою Метінвест обладнання.

За словами Михайла Цуркана, Група Метінвест має намір продовжити впровадження програм інклюзії, тобто доступності. Цей курс взято Маріуполем та Україною – забезпечити рівні можливості, соціалізацію для людей з інвалідністю.

Подарунок – ціла майстерня

З нагоди 20-ї річниці організація отримала в подарунок від Групи Метінвест цілий комплект сучасного обладнання для швейної майстерні. Це не тільки швейна, а й вишивальна техніка, відпарювач, спеціальний стіл для розкрою тканини.

Творчиня й беззмінна керівниця організації Ніна Павлюк гаряче подякувала багаторічним партнерам і наголосила, що такий подарунок не просто має попит – він виведе на новий рівень цілий напрямок роботи.

«Ми зростаємо й готові прагнути до нового. Так, наші підопічні часто потребують допомоги, але ми не лише просимо для них цю допомогу, ми ще й самі допомагаємо, – зауважила Ніна Павлюк. – На самому початку пандемії, коли в аптеках неможливо було придбати медичні маски, ми першими почали шити їх та просто роздавали засоби захисту на вулицях міста. Наші швачки шиють екосумки, фартухи, рюкзаки – і ця продукція часто потрапляє на благодійні ярмарки, а зароблені гроші йдуть на лікування дітей. Шиємо красиво і з душею, а тепер будемо ще краще».

Майстрині організації виготовили велику ошатну ляльку-мотанку – народний символ добробуту, який і вручили Михайлу Цуркану на знак подяки за плідну співпрацю та підтримку.

Допомога під знаком рівності. з нами добрі серця, мариуполь, допомога, підтримка, інвалідністьСвітлина Аліни Комарової: Коли подарунок спонукає прагнути нових досягнень. Директор департаменту взаємодії з громадськими організаціями Групи Метінвест Михайло Цуркан вручив Ніні Павлюк сертифікат на комплект швейного обладнання.

Людмила Єрмішина

Приазовський робочий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*