Фестиваль «Долина нарцисів» (ВІДЕО)

Фестиваль «Долина нарцисів» (ВІДЕО). хуст, особливими потребами, фестиваль долина нарцисів, інвалід, інтеграція, sky, person, outdoor, clothing, group, man, people, tree. A group of people posing for the camera

У Хусті уже вдев’яте проводять Міжнародний благодійний фестиваль під назвою «Долина нарцисів» за участі людей з особливими потребами. Єдиний на Закарпатті та чи не єдиний в Україні подібний захід покликаний сприяти інтеграції інвалідів у суспільство через розвиток їхніх умінь та здібностей, повідомляє М-Студіо.

Цього року учасників більше сотні. Найбільша кількість, звісно, із Закарпаття, однак щороку охочих потрапити на особливий захід все більше і вони з різних куточків України та світу. До речі, серед них як дорослі, так діти.

Учасники не стримували емоцій від участі. Адже вважають, що це найкращий спосіб проявити себе.

У рамках фестивалю відбулася й Міжнародна спартакіада. Першу таку провели 4 роки тому. Цьогоріч учасники змагалися між собою з 10-ти видів спорту.

На спартакіаді спортсмени також були активні. До прикладу, особлива жінка брала участь й у перегонах на візках, й стріляла зі зброї. учасники проявляли себе у різних видах спорту. Тож переможених у змаганнях не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*