Фестиваль «Надія є» представив творчість дітей та молоді з інвалідністю (ФОТО)

Фестиваль «Надія є» представив творчість дітей та молоді з інвалідністю (ФОТО). одеса, виступ, творчість, фестиваль надія є, інвалідність

Фестиваль «Надія є» представив творчість дітей та молоді з інвалідністю. одеса, виступ, творчість, фестиваль надія є, інвалідність

17 серпня 2020 року в Одесі відбувся IV міжнародний творчий фестиваль для дітей та молоді з інвалідністю «Надія є».

У фестивалі взяли участь 200 осіб з інвалідністю з Одеси, Кропивницького, Харкова та Червонограда. Одесу цьогоріч на фестивалі представили 10 організацій.

Особливим був виступ учасника з Одеси, переможця багатьох конкурсів творчості в Україні та за її межами Артема Олексієнко, який виконав український танець «Переполох у селі». УТОС представив Анатолій Рожко з піснею Скрябіна «Мама».

Запам’яталися глядачам також номери одеситів Ольги Шестаковської та Віктора Голенко «Вальс під небом Парижу», виступи Даніїла Патлажана з піснею «Сніг», Артура Хадикіна, який представив гумористичний жанр, учасниці з Кодими Надії Матчевської.

Яскравими були виступи учасників Балтського товариства осіб з інвалідністю, громадської організації «Білий ангел», Одеської міської благодійної організації допомоги дітям з синдромом Дауна «Сонячні діти», хору з Роздільної, Одеської організації «Інваліди надії у майбутнє».

Всім учасникам фестивалю були вручені пам’ятні подарунки та грамоти.

Фестиваль пройшов у рамках Міської програми «Рівність» на 2020-2022 роки за підтримки Одеської міської ради, департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради та благодійної організації «Південноукраїнський регіональний центр молодих інвалідів».

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*