Фестиваль Захід – відкритий для людей з інвалідністю

Фестиваль Захід – відкритий для людей з інвалідністю. львів, волонтер, спеціальна платформа, фестиваль захід, інвалідність, cartoon, text, container, poster, design, graphic, illustration. A close up of a box

Фестиваль Захід – відкритий для людей з інвалідністю. львів, волонтер, спеціальна платформа, фестиваль захід, інвалідність

Територія проведення фестивалю Захід 2017 буде обладнана інфраструктурою для людей з інвалідністю. Про це повідомили організатори події.

Зокрема, поруч з основними сценами (Головна сцена, Рок сцена) будуть розташовані спеціальні платформи для перегляду. Доступ до цих платформ буде виключно в авторизованих відвідувачів та волонтерів.

Буд також доступний туалет розташований поруч із кожною платформою.

Волонтери допоможуть усім людям з інвалідністю виходити на платформи та стежитимуть за платформами, які не будуть використовуватися неавторизованими людьми. Супровід осіб на платформі може здійснюватися тільки однією людиною.

— Наші добровольці допоможуть при в’їзді на фестиваль та на майданчиках. Волонтери допомагатимуть рухатися навколо місця проведення, уникаючи територій з травою та консультуючи, яким чином краще дістатися до торгових зон, — йдеться в повідомленні.

Для відвідувачів, які пред’являть посвідчення по інвалідності 1-ої, 2-ої групи з ураженням опорно-рухового апарату та 2-ої групи по зору доступ на територію фестивалю – безкоштовний.

Також планується організація безкоштовного довезення таких учасників на територію фестивалю з Центрального залізничного вокзалу м.Львів та назад автобусами, рух автобусів – щогодини починаючи з 12.00 до 20.00. Рух з фестивалю – з 16.00 до 24.00 що години.

Деталі за посиланням: https://goo.gl/forms/qMH2ciPJPPqy3DkE2

Сергій Балуцький

ДОБА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*