Фільм львівських режисерів став призером престижного кінофестивалю в США

Фільм львівських режисерів став призером престижного кінофестивалю в США. дцп, документальний фільм борщ, особливими потребами, призер, фестиваль worldfest, food, plant, dish, soup, pan, fresh. A bowl of soup

Сюжет фільму оповідає про людей з ДЦП, які приїхали до Львова з виставою

Фільм львівських режисерів став призером престижного кінофестивалю в США. дцп, документальний фільм борщ, особливими потребами, призер, фестиваль worldfest

Фільм львівських режисерів Олександра і Дарини Балабай став призером на ювілейному 50-му фестивалі WorldFest в Х’юстоні в категорії “Етика та культура”, сказано в офіційному релізі режисерів, повідомляє 112.ua.

У документальному фільмі “Борщ” йдеться про “незвичайних людей”, які приїхали до Львова з виставою. “Незвичайні люди” – так режисери назвали осіб з особливими потребами. У зйомках брали участь люди з ДЦП, в інвалідних візках і волонтери, що супроводжували їх. Під час спілкування з цими людьми було зібрано багато матеріалу, створено паралельну креативну сюжетну лінію і змонтовано фільм.

“До процесу виробництва не було залучено жодного спонсора. Все – від зйомок фільму, монтажу, титрування англійською, корекції кольору і звуку – автори робили власноруч”, – йдеться в релізі.

“Борщ” – не єдина робота Олександра і Дарини Балабай. Серед інших робіт режисерів – відео про Львів та Західну Україну. Також в їхньому активі є документальний фільм “Скажи брррум або чорна будка”, який розповідає про найбільший у світі фотопортретний проект “Добрі фото Львова”. Цей фільм також взяв участь у багатьох міжнародних фестивалях.

WorldFest – найстаріший фестиваль незалежного кіно та відео в світі і третій за значимістю в Північній Америці після Сан-Франциско і Нью-Йорка. Фестиваль став конкурсним з 1968 року. Був заснований титулованим режисером і продюсером Хантером Тоддом для підтримки незалежних режисерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*