Форум “Unlimited: Мистецтво без меж”

Форум “Unlimited: Мистецтво без меж”. британська рада, доступність, форум unlimited: мистецтво без меж, інвалідність, інклюзивність, dance, person, dancer, clothing, sport, dancing, night. A group of people on a stage

Форум “Unlimited: Мистецтво без меж”. британська рада, доступність, форум unlimited: мистецтво без меж, інвалідність, інклюзивність

Що таке інклюзивне мистецтво? Чи є культура і мистецтво доступними для людей з різними потребами? Чи є інвалідність тим чинником, який змінює те, як створюється, сприймається та оцінюється мистецька робота? Як народилася нова естетична мова в сучасних мистецьких практиках?

Британська Рада в Україні організовує 19 – 20 лютого 2018 року міжнародний форум “Unlimited: Мистецтво без меж”, присвячений питанням інклюзивності, доступності та мистецьким практикам, у створенні яких беруть участь люди з інвалідністю.

У форумі візьмуть участь 200 делегатів з України, Великобританії, Грузії, Вірменії та Азербайджану – митці, менеджери, продюсери, керівники мистецьких інституцій, журналісти, хореографи, режисери, представники центральної і місцевої влади.

Форум “Unlimited: Мистецтво без меж” проводиться в рамках однойменної програми Британської Ради, яка підтримує митців з інвалідністю у чотирьох країнах Східного партнерства ЄС, сприяє їхньому професійному розвитку та участі у креативній економіці. Завдяки програмі був заснований перший інклюзивний театральний колектив у Вірменії; відбулися резиденції для хореографів і танцюристів у Грузії; і ведеться робота над перформативною інклюзивною виставою в Україні за участі українського хореографа та компанії Candoco.

У програмі форуму – виступи, презентації, обговорення спільних викликів, приклади успішних інклюзивних проектів від українських та іноземних учасників. Зокрема, під час форуму йтиметься про соціальну модель інвалідності, доступність міського простору та мистецьких майданчиків, нову естетичну мову в сучасному танці й театрі, державне фінансування митців з інвалідністю тощо.

Детальніше про програму форуму можете дізнатися за посиланням.

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. Дедлайн реєстрації — 14 лютого 2018 року.

“Центр інформації про права людини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*