Голова облдержадміністрації Олександр Савченко запрошує на «Осінній бал – 2018» для дітей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко запрошує на «Осінній бал – 2018» для дітей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). луцьк, олександр савченко, осінній бал, репетиція, інвалідність, floor, person, indoor, ceiling, wall, group, posing, school, clothing, girl. A group of people posing for a picture

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко запрошує на «Осінній бал – 2018» для дітей з інвалідністю. луцьк, олександр савченко, осінній бал, репетиція, інвалідність

28 вересня 2018 року за ініціативи голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка в місті Луцьку відбудеться «Осінній бал – 2018» за участю дітей та молодих людей із інвалідністю.

Захід, упродовж котрого танцювальні номери виконуватимуть, як діти з особливими потребами, так і їхні батьки, розпочнеться о 16.00 у приміщенні торгово-розважального центру «ПортCity» та триватиме близько двох годин.

Ініціатор проведення балу – Олександр Савченко – відвідав репетицію однієї з груп дітей, яка відбулася в середу, 19 вересня 2018 року.

– Зовсім по-іншому сприймаєш життя. Коли бачиш як ці дітки працюють, з напруженням, з азартом, з натхненням – віриш, що все-таки життя – чудова річ. Коли вони розуміють, що повинні показати майстерність і готуються з таким піднесення – думаю, що ми на правильному шляху, реалізуючи наші фантастичні ідеї. Тому я запрошую всіх волинян і гостей завітати на це феєричне свято з душевною назвою «Осінній бал» для дітей з інвалідністю.

Участь у балі візьмуть діти, котрі відвідують Луцький навчально- реабілітаційний центр, а також є членами громадських організацій «Батьки дітей із синдромом Дауна», «Сильні діти», «Ресурсний центр «Кольорова капустинка», «Спілка батьків інвалідів із розладами аутичного спектру «Янголята», батьків дітей із психо-фізичними вадами розвитку «Повір у себе», Центр реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя», Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок». У програмі балу будуть: полонез, мазурка та вальс.

– Спочатку я трохи боялася братися за ці постановки, хоча досвід роботи з дітьми – великий. Але перших три репетиції показали, що в цих дітей величезна жага навчитися чогось нового. І стільки позитиву вони відкрили, що від цих занять отримуєш одне задоволення. З цією групою ми готуємо два танці – полонез та вальс, – розповідає хореограф, яка займається з однією з груп дітей, Аліна Панасевич.

На балу танцюватимуть не лише діти, а й їхні батьки. Вони теж з нетерпінням чекають «Осіннього балу 2018»:

– Ідея дуже гарна, ми нею загорілися, наші діти дуже задоволені, що такий бал відбудеться. Ми дуже старанно готуємося вже з початку літа. Ми задоволені, що в нас дуже хороший хореограф, яка знайшла спільну мову з дітьми, вони її дуже люблять і все виконують, що від них вимагається. Дуже добре, що такий бал відбудеться. Адже ми зможемо показати, що ми є, що ми такі як всі і теж багато чого вміємо.

Окрім цього, до участі в «Осінньому балі – 2018» запрошені фіналіст шоу «Голос країни 5» Антон Копитін, учасниця «Голосу країни 8» із Волині Марія Хурсенко, а також танцюрист і хореограф Владислав Яма, котрий дасть майстер-клас із виконання одного з традиційних танців балу.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації

Волинська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*