Громадська організація «Берег надії» відсвяткувала десятиріччя роботи у Володимирі-Волинському (ФОТО)

Громадська організація «Берег надії» відсвяткувала десятиріччя роботи у Володимирі-Волинському (ФОТО). володимир-волинський, го берег надії, концерт, свято, інвалідність

Громадська організація «Берег надії» відсвяткувала десятиріччя роботи у Володимирі-Волинському. володимир-волинський, го берег надії, концерт, свято, інвалідність

26-го березня виповнилось 10 років з дня заснування організації допомоги людям з інвалідністю «Берег надії». У приміщенні громадської організації в центрі позашкільної освіти влаштували концерт і запросили гостей.

Вихованці громадської організації радісні з приводу свята. Для кожного з них за роки «Берег надії» став другим домом, місцем позитивних емоцій та відкриттів.

За 10 років у громадській організації провели більше двох тисяч занять, влаштовували десятки змагань та подорожей. Організація пишається своїми здобутками та налаштована на подальший розвиток.

Керівниця організації Олена Кандиба подякували всім волонтерам і батькам, які довірили своїх дітей, за допомогу та плідну співпрацю.

“У нашій складній роботі руки іноді опускались, але діти завжди нас надихали і підштовхували до дій”, – сказала пані Олена.

Громадська організація «Берег надії» відсвяткувала десятиріччя роботи у Володимирі-Волинському. володимир-волинський, го берег надії, концерт, свято, інвалідність

Вже 5 років організація знаходиться в Центрі позашкільної освіти.

Навчальний заклад з яким веде співпрацю “Берег надії” – педагогічний коледж. Разом організовували поїздки і концерти, за що щиро подякували. Також, зауважили, дякують допомозі всіх небайдужих.

“Мріємо про майстерню, про поїздку на море, що наші діти будуть десь працювати”, – ділиться голова ГО.

Міський голова Ігор Пальонка, який теж був запрошений на свято, сказав, що Оленине велике серце служить мотором у цій організації. А також, що він залюбки допомагатиме їхньому розвитку.

«БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*