Громадське товариство інвалідів з дитинства «Доброчин» відзначило 20-ліття

Громадське товариство інвалідів з дитинства «Доброчин» відзначило 20-ліття. доброчин, дубно, товариство, ювілей, інвалід, person, indoor, sitting, clothing, wall, floor, child, woman, group, human face. A group of people sitting in a room

Громадське товариство інвалідів з дитинства «Доброчин» відзначило 20-ліття. доброчин, дубно, товариство, ювілей, інвалід4 червня в Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди 20-ліття Громадського товариства інвалідів з дитинства «Доброчин». Привітати товариство з ювілеєм прийшли представники міської та районної влад, керівники релігійних та благодійних організацій, представники громадськості та творчої інтелігенції міста, члени товариства. Привітала учасників зібрання голова товариства Раїса Васильєва.

Від міської влади з вітальним словом виступила заступник міського голови Ольга Ляшенко. За активну громадську діяльність, вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації інвалідів та з нагоди відзначення 20-ї річниці товариства голову товариства Раїсу Васильєву та ще трьох членів товариства нагороджено Грамотою Дубенської міської ради.

В свою чергу, Товариство інвалідів з дитинства “Доброчин” оголосило подяки людям, котрі допомагають товариству та підтримують його учасників. Святковий настрій присутнім подарували виступи колективів міського Будинку дітей та молоді, Дубенської школи мистецтв, Дубенської ЗОШ №5.

Громадське товариство інвалідів з дитинства «Доброчин» відзначило 20-ліття. доброчин, дубно, товариство, ювілей, інвалід

Дубенська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*