Громадські організації впроваджують навчання для полісменів (ВІДЕО)

Громадські організації впроваджують навчання для полісменів (ВІДЕО). навчання, полісмен, тренинг, інвалідність, інклюзія, indoor, person, human face, clothing, computer, display, screenshot. A group of people sitting at a desk in front of a computer

Інклюзія в країні працює неефективно. Упереджене ставлення до людей з інвалідністю спостерігається й зі сторони правоохоронних органів. Аби змінити ситуацію, громадські організації впроваджують навчання для полісменів, проводять курси та тренінги зі ставлення до людей з вадами.

Заріна працює в поліції та має сина-інваліда. Аби хлопчик у суспільстві почувався нарівні з усіма, інклюзія в країні має працювати ефективно та в усіх сферах діяльності. Жінка помічала серед співробітників дискримінаційне ставлення до людей з інвалідністю. Аби змінити ситуацію, вона разом із громадськими діячами створила спеціальну навчальну програму для працівників поліції.

Ірина ― керівник такого проекту, зізнається: до таких, як вона, не завжди ставляться належним чином, тож жінка хоче поширити свою програму не тільки на працівників поліції. На таких тренінгах копам пояснюють, як поводитися з людьми малозахищених категорій, адже часто такі особи стають свідками злочинів, проте через свої вади не можуть швидко пояснити, що трапилось.

Зараз триває курс пробних занять для поліцейських. Організатори вважають: щоб система інклюзії в країні працювала ефективно, починати треба зі звичайних пандусів, як мінімум біля відділків поліції. Автори проекту кажуть, що необхідно впроваджувати тренінги ще під час навчання молодих спеціалістів. А залучати до таких курсів потрібно не тільки полісменів, а й пожежників, комунальників і представників інших служб, які безпосередньо працюють з людьми.

ПравдаТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*