«Громадський бюджет»: у Маріуполі покажуть незвичайну балетну виставу «Лускунчик»

«Громадський бюджет»: у Маріуполі покажуть незвичайну балетну виставу «Лускунчик». мариуполь, балетна вистава лускунчик, суспільство, інвалідний візок, інвалідність, person, posing, group, smile, clothing, standing, wheelchair, woman, people, lined. A group of people standing in front of a crowd posing for the camera

«Громадський бюджет»: у Маріуполі покажуть незвичайну балетну виставу «Лускунчик». мариуполь, балетна вистава лускунчик, суспільство, інвалідний візок, інвалідність

Напередодні Дня Святого Миколая глядачі побачать незвичну балетну виставу «Лускунчик», в якій головні ролі зіграють діти з інвалідністю. Постановка втілюється в життя, завдяки виграному малому гранту програми «Громадський бюджет» в сумі 99 110 грн. Покази пройдуть в палацах культури «Український дім» та «Молодіжний».

Автор проекту «Лускунчик» – керівник школи класичної хореографії Олена Беркова. Вона давно хотіла створити виставу за участю дітей з інвалідністю, адже вони такі ж рівноправні члени суспільства, як і всі інші.

Цього року балетна постановка виграла малий грант міської програми «Громадський бюджет». За ці кошти придбано декорації для сцени, 20 костюмів персонажів, сценічний реквізит, афіші та запрошення.

Вже 18 грудня в 18:00 у палаці культури «Український дім» Маріупольська школа класичної хореографії представляє балет на музику Петра Чайковського за мотивами казки Гофмана. Незвичність цього подання в тому, що в ньому головні герої – це діти на інвалідних візках. Вони відповідально підходять до репетицій і вже вжилися в ролі.

За словами Олени Беркової, в наступних складах будуть вже інші діти. Проект розрахований на три роки. Його мета – залучити якомога більше таких дітей.

Покази також пройдуть у палаці культури «Молодіжний» 25 грудня і 6 січня о 12.00.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*