Громадський бюджет: в Одесі реалізують проект зі створення ігрового майданчика для дітей з інвалідністю (ФОТО)

Громадський бюджет: в Одесі реалізують проект зі створення ігрового майданчика для дітей з інвалідністю (ФОТО). одеса, проект, ігровий майданчик, інвалідність, інтеграція, building, outdoor, sign, door, house, window, roof. A sign in front of a building

Громадський бюджет: в Одесі реалізують проект зі створення ігрового майданчика для дітей з інвалідністю. одеса, проект, ігровий майданчик, інвалідність, інтеграція

В Одесі ведеться реалізація проекту-переможця соціального проекту «Громадський бюджет» зі створення спортивно-ігрового комплексу, яким зможуть користуватися діти з інвалідністю. Він буде встановлений біля відремонтованого будинку дитячої міської поліклініки № 6 на вул. Академіка Філатова.

«Основною метою проекту є соціалізація та забезпечення рівних можливостей для дітей з інвалідністю. Крім того, наявність дитячих майданчиків, поряд з барвистим сучасним дизайном поліклініки, мінімізує негативізм, який може виникнути у малюків при відвідуванні медичного закладу», – розповіла автор проекту Юлія Філь.

Ігрові комплекси з широкими пандусами, гойдалки і каруселі, що забезпечують можливість заїзду на інвалідних візках, будуть встановлені по обидва боки від входу в поліклініку. Їх монтаж буде проведений найближчим часом після укладання спеціального гумового покриття, що знижує ризик травмування дітей.

Територія поліклініки для забезпечення безпеки дітей огороджена парканом, який згодом стане опорою для кучерявих зелених насаджень. У рамках проекту на входах на територію навколо поліклініки вже змонтовані пандуси для заїзду колясок. Незалежні від основного електропостачання автономні ліхтарі, встановлені на фасаді будівлі поліклініки, дозволять висвітлювати ігрові «острівці» в темну пору доби.

22 листопада 2017 року мер Одеси Геннадій Труханов під час відвідування дитячої поліклініки № 6 ознайомився з ходом реалізації проекту суспільного бюджету і відзначив важливість інтеграції в суспільство дітей з інвалідністю.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*