Ініціативна зустріч регіональної платформи «Батьки за раннє втручання в Україні”

Ініціативна зустріч регіональної платформи «Батьки за раннє втручання в Україні”. вінниця, раннє втручання, соціальна модель, інвалідність, ініціативна зустріч, design, graphic, screenshot, cartoon, typography, vector, text, abstract, font, vector graphics. A close up of a sign

Ініціативна зустріч регіональної платформи «Батьки за раннє втручання в Україні”. вінниця, раннє втручання, соціальна модель, інвалідність, ініціативна зустріч3 березня 2017 року у місті Вінниця відбудеться ініціативна зустріч Вінницької регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід організовано в рамках проекту ЄС «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні». Проект запроваджують Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків) як частину програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами громадськості.

Запрошуємо журналістів взяти участь:

Що? Ініціативна зустріч Вінницької регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»

Коли? 3 березня 2017 р., 10:00

Де? Вінницька обласна рада, вул. Соборна, 70

Учасники:

  • Сергій Полюк – менеджер сектора Соціального забезпечення та охорони здоров’я Представництва ЄС в Україні,
  • Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,
  • Вікторія Пирогова – координатор напряму «Підтримка батьківської адвокації» Програми,
  • Наталія Сергієнко – спеціаліст напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми, мати дитини з особливими потребами.

Запланована участь в заході представників керівництва Вінницької облдержадміністрації та департаментів охорони здоров’я, а також праці та соціальної політики Вінницької міськради.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 0984085450 Вікторія Пірогова

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук e-mail:

Довідкова інформація:

Захід пройде у рамках Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». Цю платформу створено як основу для участі недержавних організацій у формуванні державної політики раннього втручання в Україні.

Портал “Громадський простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*