Інклюзивна театральна студія покаже запоріжцям «Світло у темряві» (ВІДЕО)

Інклюзивна театральна студія покаже запоріжцям «Світло у темряві» (ВІДЕО). запоріжжя, світло у темряві, вистава, самовдосконалення, інвалідність

Інклюзивна театральна студія покаже запоріжцям «Світло у темряві». запоріжжя, світло у темряві, вистава, самовдосконалення, інвалідність

Запорізький театр «Рівні можливості» під керівництвом Маріанни Смбатян готує виставу «Світло у темряві». Це історія про людей з інвалідністю, які долають життєві негаразди на шляху до самовдосконалення.

Спектакль «Світло в темряві» Маріанни Смбатян — це історія про людей з інвалідністю, в житті яких власна драма: насилля у родині, алкоголізм близької людини, самотність і зневіра. Головні герої — дівчина, на інвалідному візку, яка винаймає собі в помічники харизматичного, проте дуже нахабного молодика. Сюжет розгортається довкола взаємовідносин між ними та їхніми знайомими. За спектаклем, герої долатимуть труднощі, що випали на їхню долю. Самі ж актори зізнаються, подекуди у ролях вбачають схожість із власним життям.

«Світло в темряві» — це драма з елементами комедії. У ній будуть як веселі, так і зворушливі моменти, танці на візку і навіть бійка. Цією виставою актори хочуть довести, що не зважаючи на фізичні особливості, кожна людина сама обирає як жити.

Прем’єра вистави відбудеться 5 жовтня у Палаці дитячої та юнацької творчості о 17:00. Виручені з продажу квитків гроші колектив «Рівні можливості» пожертвує на лікування хворих на рак.

Телеканал TV5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*