Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство: з турботою про людей з особливими потребами

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство: з турботою про людей з особливими потребами. хмельницький, протезно-ортопедичне підприємство, протезування, реабілітація, інвалідність

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство: з турботою про людей з особливими потребами. хмельницький, протезно-ортопедичне підприємство, протезування, реабілітація, інвалідність

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство є одним з найпотужніших в західному регіоні, яке повністю укомплектовано висококваліфікованими фахівцями у сфері протезування, ортезування, виготовлення ортопедичного взуття, виробів медичного призначення. Вже 30 років його фахівці допомагають людям, що в силу життєвих обставин мають обмежені функціональні можливості, повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація.

Незважаючи на карантинні обмеження, підприємство продовжило працювати, забезпечивши дотримання усіх санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог. За період з січня по червень цього року його послугами скористалися було обслужено 520 осіб з інвалідністю (з них 3 учасники АТО), 63 дитини з інвалідністю та представники інші категорій населення, які отримали 1046 виробів.

Підприємство безкоштовно виготовляє за новітніми, сучасними технологіями технічні засоби реабілітації індивідуального призначення, що відповідають державним стандартам. Підприємство відповідає вимогам ISO 13485:2016 «Виробі медичні. Системи управління якістю. Вимоги щодо регулювання», має ліцензію на медичну практику, акредитовано на першу категорію, також є представником ТОВ «Науково-виробничий центр «Альма» який є ексклюзивним дистриб’ютором німецької фірми AmoenaMedizin-Orhtopadie-TechnikGmbH в Україні, що спеціалізується на виробництві продукції для жінок, які перенесли операцію на молочній залозі – протези молочної залози, білизна після мастектомії, компресійна білизна.

Тут діє стаціонар первинного, складного протезування та реабілітації та працюють кваліфіковані спеціалісти які постійно опановують нові технології виготовлення ТЗР на базі УкрНДІ протезування м. Харків. Стаціонар первинного складного протезування та реабілітації проводить первинну реабілітацію осіб після ампутації нижніх чи верхніх кінцівок, забезпечує їх протезування та адаптацією в суспільстві.

Під наглядом фахівців тут здійснюється підготовка інвалідів до протезування, проводиться навчання користуванням протезно-ортопедичними виробами, реабілітація інвалідів, тобто весь комплекс медичних, фізичних, соціальних та психологічних заходів, спрямованих на надання допомоги у відновленні чи компенсації порушених та втрачених функцій організму, усунення обмежень життєдіяльності та адаптацію до навколишнього середовища.

Довідково:

Адреса підприємства: 29006 м. Хмельницький вул. Чорновола 159/1

тел. (0382) 64-73-78, ел. адреса: (приймальня);

(0382) 64-74-13,0673832574 ел. адреса: (відділ обслуговування та збуту)

Вебсайт підприємства http://protez.km.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*