Колектив ГО “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” активно відпочивав на березі озера Світязь (ФОТО)

Колектив ГО “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” активно відпочивав на березі озера Світязь (ФОТО). ковель, світязь, відпочинок, змагання, інвалідність, grass, outdoor, sky, child, person, group, tree, clothing, bicycle, several. A group of people sitting in a yard

Колектив ГО “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” активно відпочивав на березі озера Світязь. ковель, світязь, відпочинок, змагання, інвалідність

На березі озера Світязь у мальовничому селі Пульмо Шацького району серед перших відкрили 10-денний сезон відпочинку та реабілітації Caritas-Spes Lutsk члени громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” з м. Ковеля. Разом з волинянами оздоровлювались друзі зі Львова, спортсмени Спеціальної олімпіади України Рівненського підрозділу – загалом 54 особи.

Таку можливість організації надала релігійна місія Карітас-Спес Луцької дієцезії Римо-католицької церкви, де керівником є о. Роман Бурник, за що їм велика вдячність.

Проживали усі в гарних і зручних кімнатах, де все пристосовано для людей на візках. Дозвілля, тренування, майстер – класи, ігри, змагання були розписані по хвилинам. Побували на екскурсії у Шацькому музеї флори і фауни, на двох озерах – Соминець і Люцимер, за що дякуємо керівництву Шацького національного природного парку.

Тут проходили змагання з боча, дартсу, стрільби з пневматичного та водяного пістолета, зі спортивного лука, кеглів, шашків і спортивної риболовлі.

Також були задіяні до майстер-класів, де навчились плести з бісеру, випалювати на дереві, робити солодкі букети і ліпити свищики з глини.

Взяли активну участь у святкуванні Дня села Пульмо, організували спортивні змагання, реалізовували свої декоративні роботи, а художник Олександр Барщевський розважав діток. Розігрувалися лотереї, і громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” теж не стояла осторонь. Купили декілька квиточків і виграли головний приз – телевізор! На такій щасливій ноті і закінчився відпочинок.

Всі організаційні питання взяв на себе голова ГО Володимир Кравчук.

А 1 червня у Ковелі відбулося справжнє спортивне свято – ХІV Ковельський міжнародний пробіг, присвячений Дню захисту дітей. Незважаючи на інвалідні візки, члени нашої організації сміливо вийшли на старт…Адже головне не перемогти когось, а перемогти себе.

Ольга Яренчук,
прес-секретар
громадської організації
«Асоціація осіб з інвалідністю
«Добродія в дії»

Ковельська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*