Кропивничани зняли соціальний відеоролик про діток із інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

Кропивничани зняли соціальний відеоролик про діток із інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). кропивницький, порушення прав, соціальний відеоролик, інвалід, інвалідність, person, human face, clothing, smile, girl, woman, boy, crowd. A group of people looking at a phone

У Кропивницькому записали соціальний відеоролик, покликаний привернути увагу до проблем дітей із інвалідністю. Відеозйомка відбулася у загальноосвітній школі №4 наприкінці лютого за ініціативи Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері», повідомляє «Перша електронна газета».

Як розповіла автор сценарію Вікторія Семененко, серед героїв – чотирнадцятирічна Наталка Макагон, яка навчається у 9 класі на домашньому навчанні при загальноосвітньому закладі №1. Дівчинка у сім років пережила інсульт, тож з 2010 року пересувається в інвалідному візку. Ще один герой відеоролика – одинадцятирічний Максим Василенко, у якого порушення опорно-рухового апарату. Він навчається у 5 класі ЗОШ №4 і бере участь у різних соціальних проектах, які проходять у місті.

У відеоролику також взяв участь волонтерський загін школи №4. Діти не лише на камеру, а й насправді допомагають дітям з інвалідністю.

– У нашій школі постійно діє волонтерський загін, який співпрацює з Максимом з метою покращення комунікативних якостей дитини, соціалізації. Тому їм приємно було взяти участь у записі і показати своїми діями наскільки важливо і необхідно підтримувати дітей з інвалідністю, – відзначає мама Максима і педагог-організатор школи №4 Олена Василенко, яка допомогла з організаційними питаннями запису відеоролика у закладі.

Голова Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері» Людмила Шукрута наголошує:

– Загалом відеоролик покликаний привернути увагу жителів міста, чиновників, депутатів, підприємців, громадських активістів, волонтерів до порушення прав людей з інвалідністю.

Довідково: Відеоролик підготовлено в рамках проекту «Протидій дискримінації. Захист та просування прав людей з інвалідністю», що адмініструє ГО «Територія успіху»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*