«Ліга Сильних» відкрила набір на Школу організаційного розвитку 2.0

«Ліга Сильних» відкрила набір на Школу організаційного розвитку 2.0. ліга сильних, школа організаційного розвитку, набір, тренинг, інвалідність

«Ліга Сильних» відкрила набір на Школу організаційного розвитку 2.0. ліга сильних, школа організаційного розвитку, набір, тренинг, інвалідність

Ліга Сильних» запустила другий набір на Школу організаційного розвитку для представників громадського сектора, що працюють у сфері прав людей з інвалідністю. У межах Школи відбудуться п‘ять тренінгів на 4 основні теми. Зустрічі відбуватимуться впродовж 24-31 березня о 18:30:

  • 24 та 25 березня, Марина Горностай, фандрейзерка «Ліги Сильних» розповість, що таке логіко-структурна матриця та як використовувати її в проєктах.
  • 27 березня Микола Балабан, співвидавець The Village, розповість, що насправді цікавить медіа. Ця інформація буде корисна для представників сектору для правильного планування комунікаційних активностей.
  • 29 березня Ірина Почерняк, юристка «Ліги Сильних» розповість про різноманітні інструменти адвокації та взаємодії з владою, зокрема сфокусується на меморандумах та запитах.
  • 31 березня відбудеться фінальний тренінг. На ньому Надія Романюк, головна бухгалтерка ГО «Родина для осіб з інвалідністю» та засновниця ТОВ «Перший бухгалтерський центр» розповість про тонкощі бухгалтерського обліку для громадських організацій.

Участь у Школі є безкоштовною. Учасники, що відвідали хоча б 70% заходів, отримають Сертифікат. Зареєстровані також отримають запис занять. Щоб взяти участь у подіях Школи, слід зареєструватись за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1Afc3ib2cuBvMu91PppuHiDCE1E08ugmGCAWzvG4hCAU/edit

Нагадаємо, «Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 53 організації.

Остап Куць

Ресурсний центр ГУРТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*