Лубенське УТОС під загрозою закриття (ВІДЕО)

Лубенське УТОС під загрозою закриття (ВІДЕО). лубни, утос, виробництво, підприємство, сліпий

Лубенське УТОС під загрозою закриття. лубни, утос, виробництво, підприємство, сліпий

Лубенському підприємству УТОС 86 років. Практично саме стільки часу виробництво надавало роботу інвалідам по зору. Але зараз підприємство опинилося під загрозою закриття переконують нечисленні працівники, що залишилися. Однією з головних причин, за їх словами, є призначення нового керівника з міста Рубіжне Луганської області Олександра Підлубного.

Про це повідомляє Міська телекомпанія Лубни

Зараз на Лубенському УТОСі існує заборгованість по заробітній платі станом на вересень в розмірі 164 тис грн. що стало причиною звернення у правоохоронні органи, крім цього до правоохоронців звернулись і громадяни які намагалися придбати гаражі на території підприємства. Як виявилось гроші з людей були взяті, але власність так і не була оформлена. Крім цього правоохоронці розбираються у вивезенні станкового обладнання та деталей які виготовляли працівники підприємства для заводу “Кредмаш” на сумму більше 100 тисяч гривень. Але і це ще не все наразі у підприємства існує заборгованість за електроенергію і опалювальний сезон під загрозою.

Від центрального управління УТОС знайти захисту інваліди по зору поки не можуть. Наразі підприємство не працює і чого чекати далі люди не знають. На їхню думку, таким чином підприємство хочуть довести до банкрутства та розпродати, а сліпих людей залишити ні з чим.

ОКІА “Новини Полтавщини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*