Люди з інвалідністю зможуть підключити спеціальні тарифи Київстар

Люди з інвалідністю зможуть підключити спеціальні тарифи Київстар. київстар, абонент, послуга, тариф, інвалідність

Київстар зробив спеціальні тарифи «Дзвінки для батьків» та «Інтернет для батьків» доступними для підключення людьми з інвалідністю I-III груп. Ці тарифи мають як базовий набір послуг, так і значно розширений, але головна їх особливість – менша вартість послуг на місяць, ніж у звичайних тарифах.

«Тарифи «для батьків» ми запустили спеціально для людей старшого віку, враховуючи їх потреби та побажання. Сьогодні ними уже користується понад 300 тисяч абонентів, що підтверджує їхню значимість. Проте ми отримували багато побажань розширити перелік тих, хто може їх підключити. Тому тепер це зможуть зробити також люди з інвалідністю, незалежно від їх віку. Як соціально відповідальний мобільний оператор, Київстар намагається зробити переваги сучасного зв’язку доступними для всіх. І ми сподіваємося, що розширення можливості підключення до цих тарифів допоможе нашим абонентам завжди бути на зв’язку з близькими та користуватися всіма перевагами мобільного інтернету, витрачаючи менше коштів», – коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

У тарифі «Дзвінки для батьків» за 75 грн на місяць абоненти отримають безлім для дзвінків у мережі, а вартість дзвінків на інших операторів складе 0,5 грн за хвилину. Цей тариф створений для абонентів, які не користуються мобільним інтернетом.

Тариф «Інтернет для батьків» створений для абонентів, які вже активно користуються інтернетом, або хочуть його освоїти. За 100 грн на місяць в ньому 5000 Мб мобільного інтернету, безлім для дзвінків у мережі та 50 хвилин для дзвінків на інших операторів. Також у вартість тарифу включено домашній інтернет. Крім цього, перші 2 місяці користування тарифом будуть також коштувати всього 75 грн. Щоб можна було оцінити всі його переваги, в порівнянні з тарифом без інтернету, і прийняти рішення про підключення того чи іншого варіанту.

Для переходу на один з цих тарифів клієнтам необхідно звернутися у фірмовий магазин Київстар для підписання договору, адже це контрактні тарифи. Для цього треба мати з собою документи для підтвердження особи*. Для нової категорії клієнтів, крім цих документів, потрібно мати з собою посвідчення на ім’я особи з інвалідністю.

Нагадаємо, що серед переваг контрактної форми обслуговування: вигідний пакет послуг на повний місяць; можливість користуватися всіма послугами в поточному місяці, а оплачувати їх у наступному, або оплачувати частинами. У контрактних абонентів вищий рівень захисту SIM-карти та номера телефону.

*Паспорт та ІПН. Робота з персональними даними абонентів здійснюється компанією виключно в рамках чинного законодавства України.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87,8% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки цифрових продуктів.

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією.

Додаткова інформація: .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*